hledat

Tags:

Udělat z pondělí příjemný den, jehož se není třeba bát? Přesně takový plán má Joell Ortiz ze Slaughterhouse

Sdílej

O jistých věcech se nepochybuje. Třeba o tom, že je člen Slaughterhouse Joell Ortiz prvoligovým rapperem, jenž bude lidi zajímat, i kdyby na chleba nebylo.

Předposlední srpnový den mu na Mellow Music Group vylézá nové album o dvanácti chodech s názvem „Monday“ a my patříme k těm, kteří ho budou chtít slyšet.

„Pracující lidé se obvykle pondělí děsí, ale já ne. Přijímám ho a beru ho jako další příležitost, novou šanci a začátek toho, co je před námi,“ pronesl čerstvě devětatřicetiletý rodák z Brooklynu.

Joell nemá zájem vypadat jako superhrdina. Jeho novinka je naopak o tom, jak držet hlavu dole, poctivě pracovat a vytrvat. Vzdává hold kvalitám, které mu umožnily nejen přežít, ale i prospívat.

I proto volí civilní slova a znovu to bude hodně lyrické. Jedinými dvěma hosty jsou Blakk Soul a Big K.R.I.T., jehož jméno figuruje v pilotním singlu „Learn You“.

S beaty se má věc tak, že jsou „in da building“ Apollo Brown, Nottz, J.U.S.T.I.C.E. League nebo Heatmakerz, kteří jsou pro změnu namočeni ve druhé sympatické singlovce „Champion“.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz