hledat

Tags:

Tvrdý život v Lombardii? Věk se zdá být irelevantní pro schopnost vyprávět poutavé příběhy z ulic

Sdílej

Tvrdší rapy a nezákonné praktiky bychom na Apeninském poloostrově čekali spíše z oblasti Neapole, ale jak se zdá, rušno je také na severu. 167 Gang je aktuálně v Itálii velkým pojmem a trojlístek mladíků kolem dvaceti let si dláždí strmou cestu na vrchol. V srdci Lombardie, v městě módy a fotbalových klubů AC a Inter, generují jeden hit za druhým a jejich aktivita nezůstala bez povšimnutí ani za hranicemi.

Jejich hudební příběh se začal psát v roce 2012, kdy THC a Master začali chrlit první skladby a získávat si pozornost okolí. Ačkoliv byli ještě hodně mladí, jejich tvorba se těšila zajímavým číslům, což nakonec vedlo k prvnímu albu „Room167“. Pokračovali jako předskokani zkušenějších a v roce 2016 k sobě přizvali The Futureho.

Úzce napojeni jsou i na další výraznou postavu Baby Gang, což je krystalický talent s marockými kořeny, který se v rapu začal pohybovat během svého pobytu ve věznici pro mladistvé Beccaria v Miláně. Aktuálně rezonující francouzská hvězda Sofiane mu vyjádřila respekt skrze svůj Instagram a označila za vysoce talentované zvíře. Není proto vyloučeno, že by brzy mohli spojit síly.

Pokud se ale vrátíme k 167Gang, tak Master a The Future nabídli veřejnosti před pár týdny novou skladbu „Dalle Popolari“, která se těší pozitivním ohlasům. Je zřejmé, že tahle smečka má ještě celou svou kariéru před sebou, ale potenciál vykazují slušný.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1