hledat

Tags:

Trojlístek z Blakkwoodu, který ladí i zvukově. Chceš získat jejich EP za nulový peníz?

Sdílej

Label je rodina, ale i byznys společenství, kde si každý může hrabat svůj píseček. Pro zdravý ekosystém je vždy lepší, když si jednotlivé součástky sednou lidsky i tvůrčí a dokážou spolu čas od času stvořit nějaký materiál, ať již jde jen o šestnáctky skrze své desky anebo rovnou společné disky. Refew, Renne Dang a Koukr dokázali, že jim to spolu ladí i zvukově. Chceš získat jich EP „Generace panel“ za nulový peníz?

Pouhých pět stop v tomto případě stačilo, abychom mohli konstatovat, že výsledek je povedený a tomuto trojlístku to v teamu funguje. Nebylo třeba dalších hostů za mikrofony, přítomnost dvojice DJ´s Diskoteka a Chocolatica je třešničkou na dortu, nikoliv hybnou skalou. A tak si možná i autoři ověřili, že by nebylo na škodu v hlavách živit i regulérní společnou desku.

Soutěžní otázka o 3 ks EP „Generace panel“:

Kterou z frází nalezneš u fotky v bookletu pod samotným diskem?

a) Sellim to od tý doby, co jsem chytil mikrofon, takže v tom lítám ňáký pátek, čáry, lexikon

b) Možná na mě čeká peklo, možná se dožiju toho dne, kdy budu netvor

c) Učitel nás měl za nuly, teď by se mi měl omluvit

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 17. února a do předmětu uveď „Generace panel“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Blakkwoodu.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1