hledat

Tags:

Trojboj Big Seana zahrnuje zbrusu nové noty, vzpomínku na J Dillu i mini koncert

Sdílej

Většinu svého života strávil v Detroitu, kamarádí se s Eminemem a jen na Instagramu sleduje jeho kroky téměř 17 milionů lidí. Kdo je to? Samozřejmě Big Sean, v souvislosti s nímž si nyní můžete dát tzv. trojboj.

Když zveřejnil „Whole Time (Freestyle)“ do klasického beatu J Dilly, zaujal i zajímavými řádky typu “I think where I lack most as an artist is consistency/ I just haven’t had the energy to compete with my enemies or your so-called Bigger 3”, čímž myslel trio J. Cole, Kendrick a Drake.

Nedlouho poté dorazil novinkový a fakt zábavný singl „Precision“, na němž mu připravilii půdu pro jeho flow Aaron Bow, FNZ, Teddy Walton, Tom Kahre a Zacari.

“All eyes on me how I feel like I’m Truman, and we finna win it ’cause I’m ’bout to lose it / I don’t give a fuck what computers is spitting, I go off the field, no hemi just shooting,” rapoval.

“I’d die for my team, I’m the coach, I’m recruiting / I’m spending my team and I’m saving the day, oh, I feel a mutant,“ přidal Sean, který vydal naposledy něco uceleného v roce 2021 s Hit-Boyem a v průběhu letošní sezony se zřejmě urodí následovník poslední řadové desky „Detroit 2″.

Aby toho nebylo málo, přikládáme i jeho pětadvacetiminutovou show v rámci Tiny Desk. Ke slyšení jsou fláky jako “Marvin & Chardonnay“, “Play No Games“, “IDFWU”, „Supa Dupa Lemonade“ nebo „All Me“, což by si neměl nechat utéct nikdo ze skalních.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1