hledat

Tags:

Trocha toho společného zapálení pro podzemí na trase Bonn – Hamburg? Proč ne, když to šlape

Sdílej

Jsou jména, která rezonují napříč rapovou komunitou tak hlasitě, že v konečném součtu je vlastně úplně jedno, zda je posloucháte a věnujete jim svou pozornost. Aby bylo prostředí zdravé a pestré, neobejde se bez jmen, která sice tvůrčí kvalitou disponují, ale netěší se takovým číslům a jejich produkt ani necílí na tak širokou masu. Občas není na škodu podzemí naslouchat, neboť má své kouzlo, což potvrzuje i toto spojení na trase Bonn – Hamburg.

O schopné zástupkyni něžného pohlaví slyšící na pseudonym Die P jsem klopýtl zhruba před rokem a ujištění o zajímavém tipu na hudbu pak byla například spolupráce s AchtVierem ve skladbě „MK 2.0“. syrovost a nasranost z ní jen čiší, stejně jako ryzí zapálení pro věc.

Na druhé straně tu máme jméno Kamiqaz reprezentující podzemí v Hamburku. V minulém roce se v přehrávačích objevilo jeho druhé album „Deutscher Herbst“.

V případě novinky „Ecken und Kanten“ o první spojení sil nejde, neboť tomu jsou sotva dva týdny, co se objevila také skladba „Kopfschmerzen“, na které je možné registrovat také Pimfa.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1