hledat

Triumph 3.9 2004

Sdílej

3.9. nastane v kladenském klubu 19 hiphopová bouře, při které se předvedou nadané talenty českého rapu. Co tedy můžeme čekat od akce pod taktovkou mladých rukou? Párty atmosféru, megashow, doprovodnej program, nabitej line up plný mladých interpretů, pořádnej break, sexy holky, fotbálky, lahodný beatbox a hlavně freestylová bitva 8 rapperů, kteří se utkají o titul KRÁLE KLADNA. Jedná se o zábavnou a energickou párty, na své si příjdou všichni příznivci hip hopu, jak oldschoolu, tak i newschoolu, reagge, r’n’b, soulu atd.

Celá akce je pořádaná hlavně pro lidi, kteří se rádi baví a je přístupná každému (díky volnému vstupu), všichni z účinkujících pojedou bez nároku na honorář. Line up bude celkem bohatej: Neplatná identita (PHA), Raego (KLA), Rychlá Rota (PHA), KILLU (Košice), Jungle Bunny(KLA), Monkey MC-Reaggeton music (KLA), Dawe mc. Celý program začne uvolnující muzikou, která se přetvoří v elektrizující megashow, kdy se na podiu vystřídají všechny uvedené kapely, za nepřestávající hudby song po songu. Celou akci zakončí freestyle battly, naplněné těmito jmény: Rest, Kopí – dosud neporažen, Riwa, Cartel a další. Do poroty zřejmně zasednou Tano,Smog,PHI. Celý veřer moderují Raego se svojí půvabnou a nadrženou asistentkou, takže se můžeme těšit na jejich skeče.

Partnerem akce je Rádio Relax, Rooker Productions a allElements.net. Pokud chcete vidět snad celý allE. team pohromadě, doražte. Takže 3.9. ,Kladno, KLUB 19, Start 20:00 tak ať tam jste, včas než se to naplní… http://www.triumph-kladno.wz.cz A tdy je tak trochu popsáno, kde to je a jak se tam dostat… http://www.c19.cz

Diskutuj na Bbarak.cz