hledat

Trina je opět volná

Sdílej

Po takřka dvouleté hudební odmlce, během které jsme mohli zaregistrovat miamskou rapperku pouze díky jejím dvěma nepříliš úspěšným mixtapeům nebo několika featech v různých remixech, se Trina vrací s prvním singlem k jejímu nastávajícímu albu.

Track nahraný pod labelem Slip-N-Slide byl ukraden ze studiového počítače a poté nelegálně rozšířen, ačkoliv se původně nemělo jednat o první singl z „Da Baddest Bitch II“. Nakonec byl ale řádně distribuován 26. Září. Po údajném rozchodu s Lil’Waynem se hodně chytlavá a emocionální skladba tématicky nazývá „I‘m single again“ a já věřím, že se z ní stane další „Here we go“.

Diamond Princess o celém LP tvrdí: „Pracovala jsem na něm celý uplynulý rok a myslím, že perfektně vyjadřuje můj hudební vzrůst, jak po textové, tak po té produkční stránce. Chtěla jsem vyzkoušet nové věci. Chtěla jsem, aby si posluchači řekli „Wow, zní to úplně jinak, než na co jsme u ní zvyklí“. Pociťuji na sobě hodně změn a jsem z toho nadšená.“

„Da Baddest Bitch II“ vyjde 12. února příštího roku, těšit se můžeme na produkci od dvojice Cool & Dre, Scotta Storche, The Runners a dalších, hostovat budou například Rick Ross, (který pred několika dny vydal nové album) Trick Daddy a také několik zástupkyní něžného pohlaví, o kterých však Trina zatím nechce mluvit.

Příští singl by měl být „I wish I never met you“. Tady si můžeš poslechnout aktuální „I’m single again“ feat. Christina Milian.

Diskutuj na Bbarak.cz