hledat

Tags:

Trilogie uzavřena? Další Freeride plní prodejní pulty a osvojuje si pár rekordů

Sdílej

Někdejší tvář slovenského uskupení Dramatikz ušla během své kariéry již dlouhou cestu. Od freestyle battlů po sólovou dráhu, práci v zahraničí, azyl v Čechách, ale především výraznou změnu v hudební filozofii. Přestože Radikal Chef koketuje s moderními hudebními prvky, jeho texty stále vykazují výpovědní hodnotu a obsah, který může oslovit mladší i starší generaci. Jakou podobu má třetí pokračování titulu „Freeride“?

V závěru roku 2017 jsme se dočkali druhého pokračování, které navazovali na první titul z roku předešlého. Třetí díl byl vypuštěn 30. dubna především na streamovacích službách. Právě například na iTunes se stal rázem nejprodávanější deskou ve všech kategoriích u našich východních sousedů. Výsledek čítá celkem 14 skladeb, naleznout můžeme i několik hostů.

Právě věc s Dymerom například stále okupuje top desítku na Youtube v žebříčku Trendy. Specifický cover vznikal pod rukama Adama Bazlíka. Nepochybujeme, že si Radikal svou zvolenou cestičku ještě obstojněji vyšlape díky tomuto nosiči a jeho posluchačská základna by se mohla opět o něco rozrůst.

Tracklist:

01. Nepijete viacej vody
02. 10:00 Checkout feat. Maniak
03. Britanny Murphy
04. Tvrdohlavý cock
05. Čo nám môžu? feat. Dymer
06. Nogger
07. Paradoxy
08. Basic 3 feat. Indigo
09. Veľa ginu, ráno hlad
10. Paralen
11. Drop Lord
12. Valhalla feat. Dymer
13. Santorini
14. Šéfkuchár bars (Bonus track)

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz