hledat

Tags:

Trettmann se po čtyřech letech opět blýskl deskou. Její zrod nebyl hned, ale stále za to si počkat

Sdílej

Stále čekáme, kdy se nad tuzemským rapovým nebem opět rozsvítí pověstné slunce signalizující, že se blíží další ročník Hip Hop Kempu. Zatím meteorologové tyto zprávy nepřinesli, a tak si budeme muset ještě chvíli počkat. V roce 2018 na hlavní stagi dominoval německý zpěvák Trettmann, který při show neopomenul vyslat pozdravy od RAFa Camory nebo součástek 187 Strassenbande. Nyní se po čtyřech letech hlásí opět s novou deskou, která má rozhodně co nabídnout.

Na svém kontě má celou řadu silných momentů i spoluprací s významnými tvářemi německé rapové scény. Umí ale obstát i sám, což dokazuje skrze svou studiovou aktivitu. Nejčerstvější přírůstek v diskografii nese název „Insomnia“ a na výsledku se podílel producentský tým z Berlína KitschKrieg.

V pořadí páté album vyšlo 17. března 2023 prostřednictvím SoulForce Records, ale původní termín měl být již mnohem dříve. Přípravné práce začaly během několikaměsíčního pobytu v zahraničí, poté bylo v březnu 2022 oznámeno, že se mohou fanoušci na nový release těšit. V květnu mělo být dle Instragramu již hotovo, ale poté přišly zdravotní problémy Trettmanna a zároveň chuť tracklist ještě upravit. Čekání se vyplatilo a jedenáct skladeb nabízí velmi výživné momenty a hudební kvalitu.

Tracklist:

01) 6 Nullen
02) Kalte Welt feat. Henning May
03) Insomnia
04) Timeline feat. Lena & 255
05) Gekreuzte Finger feat. Paula Hartmann
06) Für dich da feat. Levin Liam
07) Blue Sky
08) Stefan Richter feat. Herbert Grönemeyer
09) Im Loop feat. Bilderbuch
10) Tauchen feat. Nina Chuba
11) Outro

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1