hledat

Tags:

Třetí sólo nálet Rapsody? Známe cover, singl, zainteresované producenty i přesný tracklist se všemi přizvanými hosty

Sdílej

Když vydávala nejviditelnější female emcee ze Severní Karolíny naposledy, Busta Rhymes označil její nahrávku „Laila´s Wisdom“ za nejlepší album v historii ženského rapu. Grammy z toho nebyla, ale i nominace se počítala.

Další pokus o převzetí významného hudebního ocenění se začne psát od třiadvacátého srpnového dne, kdy ji budeme mít zpět potřetí díky novince „Eve“ a už nyní můžeme říci, že opět půjde o jeden z nejočekávanějších projektů celé sezony.

Ta, která navštívila také desku Murse s The Soul Councilem, se tentokráte vydala na koncepční půdu a jednotlivé tracky nazvala po legendárních divách černé pleti, s tím, že prostor dostaly nejen hudební legendy, ale i nejlepší tenistka historie, někdejší první dáma USA, kultovní herečka či nejdéle vládnoucí egyptská faraónka Hatshepsut.

Tracklist se nakonec zastavil na šestnácti položkách, o jejichž zhudebnění se zasloužili 9th Wonder, Khrysis, Eric G nebo Nottz, což nás naplňuje optimismem. Papírově navíc vypadá silně také nominace na vokální výpomoc…

Kromě veteránů Geniuse s D´Angelem kvitujeme přítomnost jmen jako J. Cole, J.I.D. a samozřejmě Queen Latifah, od jejíhož posledního alba utekla už dekáda a třeba bude pozitivně motivována k přípravě osmé studiovky, již by si mohla nadělit třeba příští rok k padesátinám. Nebyli by z nás dobří scénáristé?

Tracklist:
Nina
Cleo
Aaliyah
Oprah ft. Leikeli 47
Whoopi
Serena
Tyra
Maya ft. K. Roosevelt
ibtihaj ft. D´Angelo, GZA
Myrlie ft. Mereba
Reyna´s Interlude
Michelle ft. Elle Varner
Iman ft. Sir, J.I.D.
Hatsepsut ft. Queen Latifah
Sojourner ft. J. Cole
Afeni ft. PJ Morton

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz