hledat

Tags:

Tokijská jízda v podání Dje Krushe v pražské Lucerně? Kontroluj několik momentek z místa činu

Sdílej

Dvanáctého říjnového dne byli návštěvníci pražského Lucerna Music Baru v Praze svědky jedné z evropských zastávek turné legendárního japonského DJ Krushe. Tokijská jízda v jeho podání udělala radost všem přítomným, neboť více jak třicet let zkušeností získaných během své kariéry zúročil na pódiu se vší parádou. Pokud jsi nebyl na místě činu, můžeš si atmosféru přiblížit skrze objektiv lovce snímků Lokeyphota.

DJ Krush se narodil v japonské metropoli již v roce 1962 a svou sólovou dráhu DJe odstartoval v roce 1991 po rozpadu hiphopové partičky Krush Posse. Pozornost poutal nejen tím, že jako DJ používal gramofony jako živý nástroj a jamoval s muzikanty na četných live sessions. Na svém kontě má i několik desek, které obletěly celý svět.

„Asi před 35 lety jsem začal vystupovat jako DJ v ulicích Tokia se skupinou breakdancerů. Potkal jsem tam Keitha Haringa a ten mi řekl: „Pokračuj v tom, co děláš!“ Když se ohlédnu za uplynulými 30 lety, stalo se toho tolik… Potkal jsem mnoho umělců, spolupracoval s nimi a vydával alba. Každý rok jsem mohl cestovat po světě, navštívit více než 50 zemí a představit svůj sound naživo. Svou třicetiletou anabázi jsem mohl uskutečnit díky podpoře všech mých fanoušků a lidí v zákulisí. Jsem jim za to velmi vděčný,“ nechal se slyšet DJ Krush, který si svými schopnostmi získal i početné publikum v Lucerna Music Baru.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1