hledat

Tags:

The Game už se přibližuje Praze a nám přistály na redakční stůl volné lupeny. Nezkusíte štěstí?

Sdílej

The Game přijede za pár dní do Prahy už i s novým tetováním na obličeji, které věnoval památce svého zesnulého přítele Kobeho Bryanta.

Stane se tak poslední únorovou sobotu roku 2020 v prostorách pražského SaSaZu a pokud se nepleteme, půjde již o jeho čtvrtou koncertní návštěvu našich končin.

Promotéři z Mafia Records nám věnovali dva volné lístky, což by se třeba někomu z vás mohlo hodit. Tím spíš, že může jít o jeho finální světové turné a poslední šanci ho vidět v české metropoli.

Každý fanoušek comptonského rapu totiž ví, že deskou „Born 2 Rap“ v závěru loňského ukončil vydavatelskou kariéru a odebral se do sladké penze.

V bbarak.cz se domníváme, že by to mohl být prima živáč, i když se v duchu modlíme, abychom nebyli také počtvrté svědky divadla, v rámci něhož během show vyexuje láhev neznámého obsahu, jíž nazývá vodkou a poté bez hnutí brvou pokračuje ve vystoupení.

Soutěž o 2 lístky:

1.) Na fcb je třeba být fanouškem bbarak.cz.

2.) Jak se jmenuje rapper, který Gamea osm let zpět zažaloval za napadení a ublížení na zdraví?

Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do pátku. Jako předmět uveďte Game a kromě civilního jména přidejte i co nejrychlejší kontakt na vás. Hodně štěstí!

Správná odpověď byla 40 Glocc. Výhercem dvou lupenů je Michaela N. Gratulujeme!

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1