hledat

Tags:

The Documents a druhá výprava k vytouženému LP? První kus cesty je doprovází i Jen Hovorka

Sdílej

Sem tam se před vámi ocitne hudba, která je nepříliš stravitelná pro uši posluchačů rádií či masově navštěvovaných festivalů. Problém ale rozhodně není v její kvalitě. Je třeba si připustit, že ne každý hledá davy a společnost, která mnohdy ani neřeší obsahovou stránku eventu, ale především počet dalších návštěvníků. Nelze mít pak za zlé, že se mezi námi také vyskytuje sorta lidí, která preferuje menší kluby s tvorbou lahodící na poslech a relax, nikoliv zběsilé skotačení pod pódiem a vrážení do všeho okolo pod alibi pojmenováním mosh pit.

V roce 2015 jsme vás informovali o projektu The Documents tehdy fungujícím zhruba rok koketujícím s prvky neo-soulu, jazzu, hip-hopu a gospelu. Prvním studiovým výsledkem byl disk „Signature“, který se setkal s kladným ohlasem u náročnějšího publika, a po pěti letech se opět začínají hýbat ledy.

Nepsaný mozek kapely Radim Genčev nám prozradil, že právě aktuálně nesmělá doba pro kulturní život mu dala možnost vzkřísit zaujetí ve zbylých členech a začít skloňovat ambice nahrát nové LP. A že to myslí opravdu vážně dokládá nový singl „Knowing, Growing“ s hostem Jenem Hovorkou. Pokud lehce tápete, kdo obstaral v ukázce zpěv, tak je to opět rodák z Washingtonu Horek McWilliams.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1