hledat

Tags:

Těžkotonážní Ill Bill je zpět a jsou u toho i Goretex, Slaine, Vinnie nebo Snak

Sdílej

Jestli máte chuť na hardcore hip hop, tvrdej rap, agresivní beaty, tak tenhle článek je pro vás jak vyšitej. Tento týden vyšlo album od rappera, kterej by se mohl, co se týče objemu břicha, měřit snad i s Helenkou Růžičkovou v době natáčení filmů „Slunce Seno…“

White Nigger ILL Bill, jenž pochází z New Yorku, je starší bratr pošahaného krále death rapu Necra. Oba jsou v naších končinách velmi známí. Dnes bude reč o tom větším a tlustčím.

William Braunstein je bývaly člen a frontman super kapely Non Phixion, spolu s Vinnie Pazem tvoří projekt Heavy Metal Kings a momentálně nějaký ten rok úřaduje v kapele La Coka Nostra a mezitím občas stihne vydat sólo desku. Sečteno podtrženo – tohle je velké jméno v rapu.

Nyní Bill svojí bohatou diskografii rozšířil o další projekt. Pozval si k tomu Stu Bangase. Přesně ten producent, který tvoří tvrdý a agresivní beaty. V minulosti už spolu spolupracovali, některé jeho věci můžete znát taky díky Esotericovi.

Úvodní single „Hulk Meat“ jasně naznačuje, jak bude album znít. Na hostovačce se ukáže bývalý člen Non Phixion a Psycho Logical Goretex. Historie je zřejmě zapomenutá, protože tenhle výborný rapper se hned představí ve čtyrech zářezech. Dále se můžete těšit na tyto zvířata – Slaine, Vinnie Paz, Snak The Ripper a nebo zesnulý strejček Uncle Howie.

Tuhle dvojku spojuje láska ke komiksům a jejich hudební představa je na podobné vlně. Takže tu máme tvrdé, syrové album a těch není nikdy dost.

Tracklist:
1. Cannibal Hulk
2. Antron Singleton (featuring Goretex)
3. Yo Gamma Gamma
4. World War Hulk (featuring Goretex & Slaine)
5. Green Sabbath
6. Russo’s On The Bay (featuring Vinnie Paz)
7. Scumbags (featuring Uncle Howie)
8. Joe Fixit (featuring Snak The Ripper)
9. Shiva Call (featuring Goretex)
10. Hulk Meat (featuring Goretex)

Ruck Pý

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz