hledat

Tags:

Těžké váhy chyceny při činu. Dočkala se německá rapová historie dalšího zásadního momentu?

Sdílej

Každoročně se k našim sluchovodům dostává nespočet desek rozličných kvalit. Některé přisvítí bez sebemenšího avíza, jiné jsou ohlašovány s velkou pompou a již během předprodeje je o ně nebývalý zájem. Stačí se ohlédnout zpět a lehce zapátrat v paměti, kdy jste se i vy stali obětí procesu vyhlížení data vydání. A co potom, když se na výsledku podílí rovnou dvě zásadní tváře scény? Pokud jde o spojení sil, asi nikdo letos netrumfne pakt ve složení Farid Bang a Capital Bra. Dočká se německá rapová historie dalšího zásadního momentu? Možné to je, jen pár měsíců poté, co se na trhu společně realizovali také Fler a Bass Sultan Hengzt.

Stabilní jména v německém rapovém průmyslu, která není nutné dlouze představovat ani na východ od Krušných hor. Na svém kontě mají nespočet úspěšných sólových disků, ale i týmových výzev. Farid  Bang se může například pochlubit vyhledávanou sérií JBG s Kollegahem, Capital Bra pak pokračováním značky Berlin lebt ve spolupráci se Samrou.

Posledních pár měsíců strávili společný čas ve studiu a výsledkem je album „Deutschrap Brandneu“. Již podle názvu se jedná o ambiciózní projekt, který by rád posunul hranice. Dokáže to? To rozhodnou až fanoušci a chválit či hanit mohou již od patnáctého červencového dne. Nabízen jim je tracklist o šestnácti položkách a na své si přijdou také milovníci speciálních fan boxů. To vše pod křídly dvou silných značek Banger Music a Bra Musik.

Tracklist:

01. Karma
02. Molotov ft. Kollegah
03. Joker Bra und Bane
04. Kipp kipp
05. Renn renn ft. Haftbefehl
06. Halt die Zeit an
07. Banger und Bras ft. Ngee
08. Blender
09. GOAT ft. Sun Diego
10. Das Böse gewinnt
11. Mios
12. Beretta ft. Sanna
13. Bis ich umkippe
14. Verflucht
15. Real St. Germain
16. Nie erwachsen werden

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1