hledat

Tags:

Termín velké pražské premiéry Kendricka Lamara je znám. Kdo všechno dorazí s ním?

Sdílej

Kendrick Lamar v Česku debutoval na Hip Hop Kempu a nyní ho čeká také premiéra v Praze, která ho přivítá 10. října v O2 areně.

To vše v rámci podzimní mohutné evropské šňůry The Big Steppers Tour, v rámci níž představí své nejnovější album „Mr. Morale & The Big Steppers“.

Čtyřiatřicetiletý rodák z kalifornského Comptonu je pravděpodobně nejvlivnější rapper, hudební producent a skladatel současnosti. Svým významem je možné ho přirovnat snad jen k umělcům jako je Bob Dylan nebo Miles Davis. Vydává komerčně úspěšná alba s ostrým sociálním komentářem, ohlasy moderního jazzu, funku a soulu a nápaditými videoklipy.

Je držitelem 14 cen Grammy a celé řady dalších cen (American Music awards, Billboard music awards, MTV Awards, Pulitzerova cena a další), s tím, že prodal přes 70 milionů nosičů, které byly všechny oceněny platinou.

Spolu s ním vystoupí v O2 areně Baby Keem, Kendrickův bratranec a sám producent a hudebník. Druhým předskokanem je Tanna Leone, jehož Kendrick vydává u svého labelu Top Dawg Entertainment.

Vstupenky se začnou prodávat od 20. května.

Do koho všeho se ve svém novém videu převtělil Kendrick Lamar?

Výjimečný Kendrick Lamar o sobě déle nedal vědět, bratrance Baby Keema však podpořit musel…

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1