hledat

Tak Percee P říká Ano..

Sdílej

Hodně dobrá zpráva příchází z hodně dobrého labelu, o kterém jsme už hodněkrát dobře psali. Na zápaďáckém Stones Throw kempu se totiž další veličina rapu, Percee P konečně rozhodla alba vydat. Zdůrazňuji to, protože názory v diskuzích, jestli P. natočí na Stones Throw dlouhohrající desku a jestli vůbec chce něco natočit, se střídali jak vládní křesla.

Konečná zpráva tedy snad zní, že ano, ještě lepší novinou je, že táta Madlib by měl desku celou produkovat. Několik tracků už spíchli, po internetu už běhá nová hymna „Another 8 Million Stories“, která je jasnou ukázkou, že je co očekávat. Dále tedy platí Krysovo info níže…

NOVINKA z 31.12.03 (Krysa)
Pozor, přichází Percee P
Deska, která si určitě zaslouží pozornost, spatří světlo světa někdy v první polovině příštího roku na Stones Throw Records. Jedná se o album „Perceepearance“ od veterána z Bronxu, známého pod jménem Percee P. Znalci podle labelu mohou odhadnout, že většinu produkce ošéfuje Madlib, jinak svými kousky přispěje i Easy Moe Bee, Diamond (D) a starej kámoš Lord Finesse. V těchto dnech je album v dokončovacím stádiu.

Percee P je pro spoustu lidí neznámé jméno. Ve skutečnosti uběhlo přes deset let od doby, kdy se tomuto MC s přídomkem „The rhyme inspector“ dostalo první šance velkého zviditelnění. Bylo to na elpíčku „Return of the Funky Man“ od Lord Finesse. Spolupracoval se jmény jako Pharoahe Monch nebo Kool Keith a v poslední době assistoval na albech Jurassic 5, DJ JS-1, Jedi Mind Tricks, Jaylib a dalších. Dlouhohrající nosič mu vyšel jen jeden, a to „Now and Then“ z roku 2001, který mapoval jeho nejznámější hostovačky z předešlých let.

Diskutuj na Bbarak.cz