hledat

Tags:

Szpaku si posvítil na psychologické dopady úspěchu. Jeden z lídrů polského rapu nezůstane jen u toho

Sdílej

Pochází z malého městečka Morąg, ale během pár let si dokázal podmanit celé Polsko. Začínal po boku Palucha pod křídly B.O.R. Records, nyní kope za vlastní značku GUGU. Už v prvních fázích kariéry na sebe strhával pozornost a vykazoval potenciál, ale v rámci výzvy #Hot16Challenge2 definitivně potvrdil, že je jedním z lídrů. Tato věc si získala pozornost i za hranicemi a k dnešnímu dni má již téměř 70 milionů zhlédnutí. Szpaku však nežije z nostalgie a jednoho momentu a letošní rok se zdá být velice výživný.

V první polovině května vydal Szpaku novou desku s názvem „Dom dla zmyślonych przyjaciół pana Mateusza“ o jedenácti stopách bez přítomnosti hostů. Stejně jako v minulosti Bedoes či Sobel vsadil na pátrání ve vlastní mysli a pojmenování psychologických dopadů hudebního úspěchu. Prostřednictvím tohoto alba chtěl vypálit ránu, kterou v posledních letech hlásí stále více rapperů.

Szpaku je známý svou lyrickou poutavostí a akcelerace jeho dramatického přednesu příběhů. I přes vážná témata se nevyhýbá vtipným momentům. Důležitou zprávou ale také je, že si příliš oddechu od studia nedal, neboť jen pár týdnů po uvedení „DDZPPM“ na trh už avizuje práci na „Młody Simba mixtape“.

Tracklist:

1. Mateusz 
2. Krokodyl Dundee 
3. Jeździec bez głowy 
4. Afryka
5. Mr. Mime 
6. Dom
7. Ötzi
8. Człowiek motyl 
9. Alf 
10. R.I.P. Krawczyk 
11. Minimini2

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1