hledat

Tags:

Svého času spojil síly se součástkami Cypress Hill. Jaký hlad vykazuje Omik K v současné době?

Sdílej

Německý rap je převážně spojen s tvářemi s kořeny z Blízkého východu, ale nalezneme zde i přistěhovalce, kteří pochází z jiných částí světa. Jedním z nich je i zástupce z Lipska v rapových kuloárech známý jako Omik K. Rodák z Kuby přišel se svou rodinou k našim západním sousedům v sedmi letech a s prvními krůčky v hudební branži mu pomohli Joe Rilla a Marlockk Dilemma.

Na undergroundové scéně je Omik K velké zvíře, které už v minulosti spojilo síly s kde kým. Pokud bychom setrvali na německém trhu, tak se objevil na desce „High & Hungrig“ od dvojice Bonez MC a Gzuz, anebo s huličskou legendou Plusmacherem.

Na jeho sólu „Coño“ z roku 2018 lze pak mezi přizvanými registrovat i součástky Cypress Hill. B-Real a Sen Dog přijali výzvu v podobě skladby „Puff puff“. Stále se však motáme v minulosti, ale pravdou je, že Omik K vykazuje aktivitu i v dnešní době.

Dvanáctého února vyplula na povrch nová studiovka „Zero“ vykazující celkem třináct stop. Kompletně bez hostů, ale rozhodně to na výsledku neubralo. Důkazem mohu být přiložené ukázky, které v sobě ukrývají tvrdost i slušnou kadenci. Jak se zdá, tak i na startu roku 202 má Omik K řádný hlad.

Tracklist:

01. Kamikaze
02. 315
03. Dry
04. Nike Cap
05. Blaue Hölle
06. Masvidal
07. Die Welt Ist Mein
08. Platz Rein
09. Hier Bin Ich
10. Xalas
11. 24/7
12. VLR
13. Zero

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1