hledat

Tags: ,

Švédský světoběžník Prop Dylan odlovil na spolupráci i Apollo Browna. Jediným přizvaným ale není

Sdílej

Rapové krásy ze Skandinávie do českých přehrávačů v historii příliš nedolétlo, ačkoliv tamní země nemají o dostatek interpretů nouzi. Na vině je často výrazná jazyková bariéra a neschopnost zaujmout svou mateřskou řečí. Jsou tam ale i tací, kteří využili berličky univerzální angličtiny a získali si uznání i za hranicemi své země. Asi nejznámějším pojmem je stále Looproop Rockers, ale když už jsme myšlenkami konkrétně ve Švédsku, tak se sluší nezapomínat také na Prop Dylana.

Toto jméno je známo především svou chutí koncertovat po celé Evropě, ale také početné diskografii, která čítá hned celou řadu velikánů zpoza velké louže.

Nebude tomu jinak ani v případě avizovaného disku „Bushido Code,“ který by měl na prodejní pulty zamířit v listopadu tohoto roku.

Druhý singl pojmenovaný jako samotné album produkovala stejně jako v případě věci „Stuck“ americká persona Apollo Brown. Jak nám bylo prozrazeno, ve finálním tracklistu by měli figurovat mezi hosty také Elzhi, Termanology, Fashawn a Cosmic z již zmíněných Looptrop Rockers.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1