hledat

Tags:

Strapo jako chlapec v pruhovaném pyžamu? To vše za účasti producentského esa let minulých

Sdílej

V posledních dnech na území Československa úplná nuda není. Vyšlo pár zajímavých věcí. Některé z nich si pustíte rádi znovu a některé snad radši ani ne. Zatímco Paulie Garand dodal velmi důstojnou poctu Mac Millerovi, tak takové „Nehehe“ od Rytmuse se podle nás vážně nepovedlo. Nicméně, proti gustu…

My se v následujících pár řádcích budeme věnovat jednomu z nejtechničtějších MC´s na území od Košic až po Aš. Není to nikdo jiný než trnavský jezdec Strapo. Tenhle sympaťák, který má i skvělé koncerty, vedle nestřílí a ani teď tomu tak není.

V závěru ledna příštího roku míří do slovenských kin film „Správa“. Silný příběh z druhé světové války o dvou mladých židovských lidech. Tenhle snímek režíroval Peter Bejbak a stal se nominací na Oscara.

Film by vás mohl zaujmout tak či tak, ale milujeme rap, takže tohle nám dělá přirozeně radost. Včera vyšla upoutávka ve formě videoklipu. V této hlavní roli se ocitl Strapo a opět dokazuje, kdo je tu mistr. Vedlejší roli v podobě produkce dodal celkem překvapivě Viktor Hazard a refrén Martin Císar. Taky v pořádku.

Tagy: