Natáčení se konalo v úterý ráno v pražském hotelu na Václavském náměstí. Chlapci si vzali na paškál téma hráči,poker atd. Všichni se do svých rolí skvěle vžili a za chvíli sem se cítil jako na opravdovém turnaji v pokru. Klípek najdeš brzo na youtube.com a dalších Chceš vidět, jak to celé vypadalo? Mrkej na fota.



