hledat

Štědrý den se kvapem blíží. Že ještě stále nemáte nakoupené všechny dárky?

Sdílej

Chybí vám nějaká drobnost, kterou byste chtěli potěšit vaše blízké? Queens.cz vám nabízí spoustu možností, jak váš problém vyřešit. Jejich nabídka doplňků a drobností k Vánocům je opravdu široká!

Většina z vás jistě poslouchá muziku v telefonu. Ideálním doplňkem na poslech hudby jsou Music Monsters! Jedná se o malé repráčky, které vypadají jako vinyl toys. Zapojíte je přímo do telefonu a můžete poslouchat aktuální hudbu přímo z telefonu kdekoliv budete chtít. Na jedno nabití funguje tento mini speaker až 4 hodiny nepřetržitého poslechu.

Máte radši klasické poslouchání hudby do sluchátek? Vaše pecky už nehrají jak byste si představovali. Na Queens.cz najdete opravdu tučnou nabídku velkých sluchátek od WESC, Urbanears a Coloud. Spousta zajímavých vzorů, barev a modelů.

Chcete snad potěšit své blízké něčím výjimečným? Hodinky Casio G-shock jsou tou pravou volbou. Jsou in, trendy, ale i přesto si je nemůže dovolit každý. Nebo máte radši barevné jednoduché plastové hodinky? Od toho je tu švédská designová firma Item.

Stále se nemůžete rozhodnout? Tak pro vás Queens nabízí jednoduché řešení – dárkový poukaz. Prodávají se ve třech hodnotách – 500 Kč,1000 kč a 2000 Kč. Poukaz trvá půl roku, takže má obdarovaný spoustu času vybrat si sám ten správný dárek.

Do Vánoc navíc platí speciální akce na zboží od Mass DNM. Kupte na Queens.cz COKOLIV od Mass DNM a na Vaši objednávku se nevztahuje plaba za poštovné, poštovné dostanete ZDARMA!

Takže vybírejte na Queens.cz. A jestli si nevíte s něčím rady, zeptejte se jich na facebook profilu www.facebook.com/queens.cz. Na vaše dotazy odpovídají téměř 24 hodin denně! zdroj: queens.cz

Diskutuj na Bbarak.cz