hledat

Tags:

Stále mě živí to, co nejvíc miluju, nechal se slyšet Suvereno, který pro nový vizuál vyrazil do Kostariky

Sdílej

Jeho hudební kroky jsou pro mnohé trnem v oku, svou aurou rozpaluje některé fanoušky i kolegy z branže do běla, ale kvalitu mu upírat nelze. Dělá si to po svém a následovníky má, negativní emoce drží na uzdě a rád rozdává úsměvy a pozitivní myšlenky. Suverena prostě už nikdo nezmění, stačí respektovat jeho message nebo se mu vyhnout obloukem. Dan Nekonečný slovenského rapu hlásí novou věc a pohyblivé obrazy pro ni sbíral v daleké Kostarice.

Už nějaký ten pátek žije v Praze, což však rozhodně nebylo překážkou v další kreativní práci v hudebním průmyslu. V minulém roce nabídl fanouškům druhý díl série „Prometheus“, který vykázal pár líbivých momentů. A nelze předpokládat, že by v jeho peru došel inkoust a inspirace hlásila nucenou dovolenou.

Pokud by tě zajímalo, v jaké tvůrčí kondici se Suvereno udržuje aktuálně, můžeš nasát vibe z jeho novinky „Na začátku bol sen“. „Je to pro mě připomínka úplně triviální, ale přitom důležité myšlenky, že na začátku cesty byla jen pouhá idea, vize a sen. A po dvaceti letech se to stalo zároveň vyjádřením obrovské vděčnosti, že přes všechny ty útrapy, překážky a hejty mě stále živí to, co nejvíc miluju. Žiju život podle svých vlastních představ a snů, nikoliv podle plánů a pravidel druhých. Mít vládu nad svým osudem a být vědomým tvůrcem své reality je nejvíc na světě,“ okomentoval rodák z Bratislavy svůj nový singl.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1