Po delší době tu pro vás opět máme řádnou sérku nových tracků kolujících v současné době internetem. Posledně jsme se zaměřili především na rap ze západního pobřeží v podání Young Jokera a Bishop Lamonta. Dnes se mrkneme na zoubek loňskému objevu Termanologymu a nebo zkušeným Bone Thugs-N-Harmony.
Termanology je rodák z Lawrence v Massachusetts, což popravdě není úplně nejlepší adresa k tomu aby člověk prorazil v rapové branži. No ale příští týden, přesněji 14. února, hodlá teď už Bronx obývající Term vydat zbrusu nový mixtape „50 Bodies“, na kterém zamakal společně s Tony Touchem, Statik Selektah a DJ Deadeyem. My pro vás máme malou ochutnávku, jak by měl mixtape vypadat. Stahuj tady.
Bone Thugs-N-Harmony prodali přes třicet milionů desek, což je sakra úctihodné číslo. Mno a letos hodlá tahle parta z Clevelandu rozšířit své prodeje s novým albem „Strength & Loyality“, které by se mělo dostat na pulty obchodů 17. dubna letošního roku. Prvním singlem desky je track „I Tried“ s hostujícím Akonem, jež tuhle věc i obeatoval. Stahuj zde
40 Glocc loni navštívil naší zemičku společně s Havocem a Alchemistem. Svým výkonem podle reakcí zúčastněných příliš nepřesvědčil. To se bude chtít snažit změnit svým novým mixtapem „That New Nigga“, který připravuje společně s Djem Nik Beanem. My vám dnes přinášíme track „When The Yellow Bus Stops“, ve kterém mu hostují Jayo Felony, Nina Ross a Keak Da Sneak. Ochutnej tady
zdroj: dubcnm.com



