hledat

Tags:

Stačilo půl roku, aby šel s kůží opět na trh. Psycho Rhyme má venku EP, které si sám celé produkoval

Sdílej

Někdejší součástka labelu Blakkwood už nějaký ten pátek kope sama za sebe, což ji však na studiové aktivitě rozhodně neubralo. Psycho Rhyme v březnu tohoto roku nabídl fanouškům své další sólo „Liberty City“, pouhý půlrok od tohoto releasu pak hlásí další materiál v podobě EP „Ažamija“, které si dokonce celé sám produkoval.

Rodák z Frýdku-Místku dal do kupy tracklist o šíři sedmi stop, kde bychom v kolonce hostů nalezli jména jako Adam2k52 nebo LU2 Vinyl Flexer. Datu vydání bylo stanoveno na 15. září a pořídit si jej můžete na shopu RukaHore.sk. Prvním lákadlem je pak singl „Baby Doll“, kde Psycho Rhyme nechybí ani v roli producenta pod pseudonymem Rhy Meek. Jak sám autor pak prozradil, všechny bubny vytvářel na mašině Akai MPC Pro.

Velkou neznámou může být pro mnohé samotný název EP „АЖАМИЈA“ neboli „Ažamija“. „Málo kdo si dokáže dohledat význam slova, natož ho přeložit. Nezkušené, nerozumné, naivní malé dítě či mladý muž, to je význam z Bosenské lidové poezie a dá se říct, že slovo ažamija je archaismus, který se již ve slovníku nenachází,“ doplnil Psycho Rhyme na adresu svého nového materiálu, který bude využit nejen skrze přehrávače fanoušků, ale zcela jistě i na koncertech.

Tracklist:

1) 22
2) Click Clack
3) Baby Doll
4) Bouncin
5) Mona Lisa ft. Adam2k52
6) Co Je Beef? ft. LU2 Vinyl Flexer
7) Zmrdi Chtěj Fame

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1