hledat

Spousty novinek okolo Uncle Howie rodiny

Sdílej

Leckoho možná po poslechu dvou posledních alb z tohoto tábora (“The Circle Of Tyrants“ a “Sexorcist“) napadlo, že Necro a jeho spolupracovníci ztrácejí dech, protože alba byla spíše podprůměrná než cokoli jiného, což neunesl především za produkci odpovědný Necro a na špatné recenze reagoval vyhrožujícími maily (jeden dostali lidé u Hip Hop Site a jeden již dříve šéfredaktorka výborného new yorkského papírového magazínu Mugshot), nicméně plán na letošní i příští rok vypadá opravdu monstrózně.

 

Ill Bill – novinky začíná zpráva o Ill Billovi, který má hotové nové sólo album. To se jmenuje “The Hour Of Reprisal“, má šedesát minut a přiložené k němu bude i DVD. Deska by měla vyjít 18. července letošního roku. Zároveň William nahrává spolu s House of Pain, Non Phixion, Slaine, Lordz of Brooklyn, Big Left album jako La Coka Nostra, které by ale mělo být k poslechu až na začátku příštího roku.

 

Sabac Red – další člen Non Phixion se přesunul do Oaklandu, kde nahrává své druhé sólové album “The Ritual“, které spolu s přiloženým DVD vyjde buď na konci letošního roku, nebo na začátku toho příštího. Zároveň Sabac dělá na dvou mixtapech, které nabídnou jeho kolaborace a podobný materiál. Mix “No Boundaries“ vyjde letos v létě a “The Collabo Collection Vol. 2“ na podzim.

 

Goretex – nejnovější součást Non Phixion je již také připravena nahrát své nové sólo.

 

DJ Eclipse – legendární rádio DJ Eclipse připravuje DVD “Halftime Radio Show“, které ukáže rozhovory a záběry z této show spolu s pár freestyles a těšit se na to můžete na podzim.

 

Non Phixion – ti, kteří nestihli letadlo, celkem překvapeně odsunuli kolektivní album “Nuclear Truth“ na neurčito. Vše je odůvodněno tím, že deska by zbytečně zapadla vedle ostatních vycházejících, takže k fandům se dostane až po sérii sólovek. Osobně jsem na desku zvědavý, jednak se o jejím vydání mluví už dobré dva roky a také kvalita věcí od Uncle Howie Reocrds má spíše tvar klesající křivky.

 

Q-Unique – ve stylu ostatních připravuje mix cd. “Mixture 2“ s hostujícími Non Phixion a jinými jmény vyjde již za chvíli a “Back Then“ se spoustou starého materiálu pak někdy poté.

 

E-Dot – nenápadné kanadské jméno E-Dot v rosteru Uncle Howie Records má v příštích několika málo měsících vydat mix cd “Tingtryer“ a poté snad již konečně své debutové album “He Shoots, He Scores“.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz