hledat

Tags:

SpecialBeatz by se měl podle Pil Cho přejmenovat na SpecialHitz

Sdílej

SpecialBeatz, jenž by se měl podle dlouholetého sparingpartnera z Comebackgangu Pil Cho urgentně přejmenovat na SpecialHitz, vyšle na konci právě probíhajícího měsíce do oběhu nové kompilační album „No Cap“.

Bude na něm i spousta českých zástupců – dle tracklistu desku otevře Dorian a po něm převezmou štafetu např. Sergei Barracuda, Yzomandias, Nik Tendo, Ben Cristovao, Cashanova Bulhar nebo Robin Zoot.

Nejnovější video singl “ ̶M̶a̶n̶i̶t̶o̶u̶ ̶“ „Money2“ je ovšem čistě slovenský a po naservírování beatu mu vtiskli finální podobu jak frontman DMS, tak ten, co dostal jako první Slovák nabídku od BiggBossu, ale odmítl ji.

Separ a Pil už spolu v minulosti napáchali hned několik skladeb včetně největší bomby „Vidím jak ich jebe“, jíž dosud nic nepřekonalo.

Dotyčné pozice podle všeho nebude atakovat ani novinka, na níž se oba ostřílení harcovníci potkali po delší době. Ano, je současná a je v ní několik zajímavých obratů, ale kdyby byla tak trvanlivá, aby třásla branží ještě v roce 2030, osobně bychom byli překvapeni.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1