hledat

Tags:

Součástky MVP se udržují ve slušném pracovním tempu. Jak vypadá jejich poslední ohlédnutí za Šachmatem?

Sdílej

V samotném závěru minulého roku jsme se dočkali opětovného studiového setkání dvou stálic české rapové scény Regieho 257 a Saxe. V rámci společného projektu MVP vygenerovali novou desku „Šachmat“, která byla následně několikrát připomenuta skrze singly doprovázenými vizuály. Nyní přichází definitivní tečka v podobě věci „Tempo“.

Jak zaznělo skrze sociální sítě, tato věc s Refewem na sloce má být posledním klipem k albu, které bylo veřejností přijato poměrně vřele. Výsledku pomohli nejen dobře zvolení hosté, ale i dlouholetá provázanost a sehranost.

Pokud jde ještě o poslední ohlédnutí za „Šachmatem“, můžeme zmínit, že úderný buben vznikl pod taktovkou Profetesa Beatse a za kameru se postavil Jiří Mucha.  

Stejně jako název „Tempo“ se dá charakterizovat i nasazení obou členů MVP. Regie 257 se stihl realizovat taktéž v projektu ESF a na dveře klepe také deska s DJem Fattem „Aura“. Sax pak avizoval EP s Jasmine, což poněkud utichlo, ale brzy by měl vypustit novou sólovou věc „Prototyp“, které taktéž nebude chybět klip.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1