hledat

Tags:

Sodoma Gomora hlásí po šesti letech další hotový materiál. Černý humor a mrazivé příběhy jsou samozřejmostí

Sdílej

Asi stěží byste na mapě tuzemského rapu hledali projekt s věrnější fanouškovskou základnou. Nebylo to hned, trvalo to dlouhé roky, ale nyní je ZNK etablovanou značkou a Sodoma Gomora vlajkovou lodí českého horrorcoru. Šest let bylo týmové ticho, ale nyní je SG zpět, aby v druhé polovině září nabídla posluchačům nové album „Resuerekce“.

„Povstali jsme z hrobů a přinášíme vám porci pořádný praseče! Na desce jsme dělali už nějakej ten párek a konečně vám jí můžeme naservírovat v plný parádě. Najdete tu klasický sodomácký témata – tedy jak čistokrevnej horror, tak i řádnou dávku černýho humoru. Čtrnáct novejch tracků čeká na vaše zvukovody,“ nechal se slyšet DeSade na svém Instagramu.

Album zamíří na prodejní pulty dvaadvacátý zářijový den a již nyní si jej můžete předobjednat na shopu ZNK i v bonusových edicích s různými kousky merche. Sluší se také dodat, že mezi hosty je možné naleznout jména jako Dope D.O.D., Mr. Hyde, Insane Poetry, Scum, Slon, G-ko ze Zombiez a samozřejmě jejich parťáky z labelu. Album pak bude pokřtěno 30. září tradičně v pražském klubu Storm.

Tracklist:

01) Resuerekce
02) Dělám Si To, Co Chci
03) Destruction feat. Mr. Hyde
04) Co Muzikant, To Buzerant
05) Europathic feat. Slon, G-ko, Dope D.O.D., Byzo, Astral One
06) Čert a Mikuláš
07) Sick In The Poklopec
08) Chovejte Se Tu Jako (So)Doma
09) Hostel feat. Insane Poetry, Scum
10) Chodim s Bábou
11) Sem se Sek
12) No Go Zone feat. O.D., Crystal Kidz
13) Amnesia
14) Still The Same

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1