hledat

Tags:

Sodoma Gomora, Black Shuckz a Ill Rick s LU2 uzavřeli sezónu v Mlékojedech a dorazil i Grundza!

Sdílej

Poslední srpnová sobota patřila na našem oblíbeném plácku v Beach Parku Mlékojedy horrorcore rapu a i přes nepřízeň počasí dorazil slušnej počet fanoušků Řezníka a ZNK smečky a nakonec se jednalo o víc než příjemnej večírek. Za gramcema se vystřídal DJ Ill Rick a LU2 Vinyl Flexer. 

Letošní poslední line up v Mlékojedech odstartovala pražská trojka Black Shuckz a hned po ní na stage naběhl Řezník s De Sadem aka Sodoma Gomora a naservírovali standartní porcičku horrorcore rapu a i přes to, že počasí mejdanu zrovna nepřálo, nutno dodat, že u pódia bylo slušný vedro a chvílema bylo skoro lepší vyběhnou ven do deštíku.

Následovala nekonečná podpisovačka hlavních hvězd večera, kterou absolovovala i nejobletovanější star večera DJ Ghost aka Grundza… Nejbližší příležitost vidět Sodomu Gomoru a celou ZNk crew budete mít 30.září v Storm clubu, kde se bude křtít očekávané nové album za účasti spešl zahraničních hostů. Nebojte, info vám přineseme už brzy! Léto je bohužel za námi a tak nezbývá než dodat, že se uvidíme v Beach Parku v Mlékojedech na plážovejch mejdlech zas příští rok!

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Luc Checachica (@lucchecachica)

Tagy: