hledat

Tags:

Snowgoons Djs letos přivezou na Kemp Fokise. Jeho kompletní novinková nahrávka s Oh No je k poslechu zde…

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

K tradičním značkám Hip Hop Kempu nepatří pouze PIO Squad a Kontrafakt, ale také Snowgoons Djs, jimž jde díky léta nabízející tvrdosti i přímočarosti věřit jakýkoliv krok.

Za koly z oceli usazení Illegal a Crypt pravidelně vozí do Festivalparku různé zámořské mistry ceremonie, s tím, že letos padla volba na newyorského Fokise, jenž vedle rýmování baví publikum i svým motivačním příběhem se ztrátou pupku, vařením a cvičením.

To, nejde o nějaké neaktuální jméno, jehož poslední skladba by vyšla před osmi lety, dokládá i čerstvě vypuštěná devítitracková nahrávka „This Thing Called Life“, jíž mu od prvního až po poslední přítomný tón produkoval mladší brácha Madliba Oh No, který dostal pochopitelně šanci také na mikrofonu.

Kromě člena Gangrene (na osmnáctém ročníku festivalu neabsentuje ani druhý člen Alchemist) je mezi hosty k zastižení i Ras Kass. Pilotní singlovka „Practise Patience“ fungovala a za nás lze to samé prohlásit i o zbytku. Určitě vyzkoušejte. Tím spíš, pokud se na východ Čech chystáte…

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz