hledat

Snoop Lion položí v nové dokumentární sérii mikrofon a nasadí si trenérskou píšťalu

Sdílej
 
Videoklip ke skladbě Motivation nepůsobil dojmem, že by se Snoop chtěl v nadcázející době vyšlechtit v nefalšovaného Snoop Liona. V tomto případě je celkem výstižný komentář jednoho z našich čtenářů, který kroutil hlavou nad tím, jaký má smysl vystavovat brišní svalstvo, když má Snoop sice hubenou, ale nevytrénovanou postavu.
 
 
Ono to naparování se v posilovně má několik důvodů. Tím úplně nejdůležitějším je jeho nová osmidílná dokumentární série Coach Snoop, která bude dostupná pro diváky Netflixu od 2. února. Před několika dny vyšel krátký trailer se Snoopovým komentářem, v němž se rapper podělil o svůj pohled na některé shodné rysy mezi fotbalem a každodenním životem.
 
„Hudba mi dala moc stvořit vlastní fotbalovou ligu. Ale fotbal mě bere do míst, do kterých mě hudba nikdy nevzala," říká Snoop Dogg na záběrech traileru za doprovodu melancholického piána. Samozřejmě nechybí celá řádka inspirujících hesel, která byste u podobného snímku očekávali. Scénář dokumentu počítá s účastí Snoopovy dorostenecké fotbalové ligy (Snoop Youth Fotball League), kterou založil v roce 2005. Cílem organizace, která ligu tvoří, je poskytnout příležitost vyčleněným dětem účastnit se seriózních fotbalových aktivit a zábavy.
 
Doufám tedy, že nám rapová ikona ze západního pobřeží nabídne v dokumentu vedle motivačních hesel i nějaké ty praktické rady. Vzhledem k tomu, že Snoop byl vždy víc hudebník než fotbalový trenér, bojím se, aby se nenaplnily žerty, které na adresu Netflixu zazněly v jedné z epizod dvacáté sezóny seriálu South Park – totiž, že Netflix zfilmuje úplně každý scénář, který obdrží. Pakliže se počítáte mezi diváky Netflixu, můžete se začít těšit na začátek února.
 
 
Zdroje: netflix.com, hiphopdx.com
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz