Smif-N-Wessun se vydali oživit boombapový dýchánek Da Beatminerz s KRS-Onem

Boombapoví ambasadoři Da Beatminerz budou po necelých dvou dekádách vydávat nové album „Stifled Creativity“.

První noty z něj jsme měli možnost slyšet v listopadu, jmenovaly se „Seckle“ a lyricky je režíroval KRS-One.

Zhruba o měsíc později se servíruje remix „Seckle…Once Again“, kteří dostali příležitost oživit brooklynští nestoři Smif-N-Wessun.

Posluchač obdržel opět o něco více dynamiky a samozřejmě se ve srovnání s učitelem podávají i odlišené styly. Od těchto veteránů z hlavního města žádné převlékání kabátů nečekejte.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Kultovní Da Beatminerz se chystají opět vířit newyorské vody, vše odpálil KRS-One

Bobby
Bobby

Publicista a hudební nadšenec, který o rapu píše od roku 2000, od roku 2003 pravidelně pro bbarak.cz. Je členem Hudební akademie a spolupracoval mimo jiné s iDNES.cz, časopisem Report, serverem ProtiŠedi, kulturním týdeníkem A2 a dalšími médii. Spoluvytváří podcasty Guestlist a BBaRak podcast. Za svojí kariéru napsal desetitisíce článků, pokud by se ale počítaly i ty nehudební, počet publikovaných textů by byl výrazně vyšší.

Articles: 14564