hledat

Tags:

Smíchov Open Air ovládne Dollar Prync, hromada domácích MCs a DJs až do rána. Rozdáváme místa na guest listu!

Sdílej
AKCE ZRUŠENA
Konec letá se kvapem blíží a jednou z posledních prázdninových pražských venkovních akcí bude Smíchov Open Air, který vypukne ve čtvrtek 25.srpna v Radlické kulturní sportovně, kde proběhne čistě rapový mejdan věnovaný především interpretům, kteří jsou se Smíchovem spojení.
 
Zváni jsou všichni, nejen felláci a příznivci Dollar Prynce, který ve svým hoodu vystoupí uprvně poprvé. My pro vás máme volný místa na guestlistu, stačí jen správně odpovědět na naší soutěžní otázku.
 
Co všechno tě 25.8. na pražském Andělu čeká? Hlavní bodem programu bude Dollar Prync, který je hrdým smíchovským patriotem a naservíruje návštěvníkům striktní show nabitou jeho největšími hity, samozřejmě s DJem Saybonem za gramofony.  Očekávat lze pořádný kotel pod pódiem a Dollar Prynce to ve svém rodišti s největší pravděpodobností pořádně rozjede. Kromě hlavní hvězdy večera se za mikrofonem představí slušný počet smíchovských MCs, za. všechny jmenujme například Marcus yo, Maďar Dan, Mario Montana, Smajch Money, Šlapeto či Kenny…
 

 

Za gramofony a playery se vystřídají Djs: Saybon, Huclberry, RO, LD nebo Empire a postarají se o zábavu až do ranních hodin. V případě špatného počasí se program přesune do vnitřních prostorů Radlické kulturní sportovny s kapacitou 800 lidí, kde proběhne i zmíněná afterparty po skončení koncertu.  Nebude chybět stánek s merchem vystupujících interpretů a drinky za přátelské ceny. Open Air Smíchov (odkaz na facebook event ZDE) startuje již v 17:00 vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v síti goout.net. Hlavním partnerem akce je Dluhopis.eu.
 
Soutěž o 2×2 volné vstupy na Smíchov Open Air ( 25.8. Radlická kulturní sportovna):
 
Pokud chceš na tenhle mejdan vyrazit, stačí do středeční půlnoci (24.8.) zaslat správnou odpověď na soutěžní otázku níže na email: soutez@bbarak.cz, do předmětu napiš Smíchov Open Air a uveď svoje občanské jméno a telefon, abychom tě mohli informovat o výhře. Vítězům se ozveme během čtvrtečního dopoledne. Hodně štěstí!
 
soutěžní otázka: V jaké zemi žil několik let Dollar Prynce?
a) Kanada
b) USA
c) Velká Británie 
d) Francie
 
 

 
 
Tagy: