hledat

Tags:

Slzy ulic od dnes již etablované značky slovenského rapového průmyslu. Chceš je odlovit gratis?

Sdílej

Kdo by to byl v roce 2011 řekl, že parta, která rozdělovala posluchače na dva nesmiřitelné tábory, bude mezi námi více jak dekádu. O životnosti partičky Haha Crew jsme pochybovali ve větší či menší míře i u nás v redakci Bbarak.cz, ale nyní je možné odložit spekulace stranou, neboť jak je vidno, tahle jména si dokázala obhájit svou existenci. A nejen v týmu, ale i na vlastní pěst, což ostatně nejvíce deklaruje Samey. Ten má na svém kontě od startu letošního února již čtyři sóla a to poslední nese název „Slzy ulíc“. Chceš tohle origo odlovit gratis?

Dneska se už většinou nenosí desky, které by chutnaly všem od první do poslední vteřiny. Při četnosti realeasů jsme sice svým způsobem o něco ochuzeni, což však neznamená, že třeba zrovna v případě Sameye nejsme schopni vyzdvihnout studiové momenty, které nám byly blízké. A jak to bude s posledním rozšířením diskografie? Hodnocení se dozvíš již velmi brzy tradičně skrze recenzi.

Soutěžní otázka o 4 ks alba „Slzy ulíc“:

Kdo se postaral o cover tohoto alba?

a) Morelo

b) Adam Tarana

c) Adam Van Dame

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 3. března a do předmětu uveď „Samey“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Ruka Hore.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1