hledat

Tags:

Slovenská kometa by mohla být za pár let slavná jako automobilová značka Porsche. Chceš ulovit její debut?

Sdílej

Na scéně je stále poměrně mladou tváří, ale jeho popularita roste každým dalším vydaným singlem. Porsche Boy má za sebou již několik funkčních věciček jako „Stanko Lobotka“ či „Blinky Blinky“ a letos patří například k lákadlům festivalu Pohoda. Jeho jméno připomíná slavnou německou automobilovou značku, ale třeba i on se dočká podobného věhlasu?  Je to možné? Na tuto otázku by mohl částečně odpovědět jeho debut, o který si nyní můžeš zahrát.

V roce 2020 vypustil na prodejní pulty zajímavé EP a před pár týdny se pak blýskl debutovou deskou „Z domu preč“, na kterém je možné zaslechnout i hosty jako Ego, Dalyb či Zayo. Publikum nejen v rodné zemi okouzlil svou schopností kombinovat prvky různých žánrů jako house, garage nebo techno. Na slovenské scéně se těší slovům uznání od služebně starších kolegů a například Yaksha se netají tím, že má pro jeho tvorbu velkou slabost.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „Z domu preč“:

Jaký název nese výše zmíněné EP, které Porsche Boy v roce 2020 vydal?

a) Peniazky

b) Zloo

c) Happy Halloween

d) Gremlin

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 16. května a do předmětu uveď „Porsche Boy“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu RukaHore.sk.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1