hledat

Slim Thug v Madden NFL 2006

Sdílej

Houstonský rapper Slim Thug, který nedávno vypustil své debutové album „Already Platinum“, které sklidilo obrovský úspěch, neusíná na vavřínech a výsledkem je spolupráce s EA Sports. Právě těm Slim propůjčil svojí starší nevydanou skladbu „Get It Started“, která se tak objeví na soundtracku k populární hře Madden NFL 2006.

Slim Thug se nechal slyšet, že on sám je velký fanda Madden NFL a díky své účasti v této hře se dostane do podvědomí více posluchačů. Kromě Slima se na soundtracku objeví Chamillionaire, Memphis Bleek, Rev Run, Sam Scarfo, Bump J, Spider Loc, Stat Quo, Tech N9ne a Papoose.

Jen připomenu, že Madden NFL 2006 je již několik dní v prodeji, takže pokud patříte mezi vyznavače sportovních her, kontrolujte EA Sports.


Novinka z 13.4.2005 (Os10)
Slim Thug s The Neptunes za zády
Po třech „bokovkách“ („Boss Hog Outlawz“ s ESG, „The Big Unit“ s Lil Kekem a z loňského roku pocházející „We Make the Rules in the Streets“ s Boyz-N-Blue), které uzřely povrch zemský na jeho vlastním labelu Boss Hog, se Slim Thug dočká i své vlastní sólo vlaštovky. U Geffen Records mu totiž 24. května ´05 vychází LP „Already Platinum“. Pro někoho možná může být překvapením, že rodák ze stejného města jako Scarface, Geto Boys, či DJ Screw, bude mít na desce drtivou většinu produkce od The Neptunes (poskytnou 9 tracků!). Zbytek podkladů pak dodá Jazze Pha. Nezapomnělo se ani na hosty, protože zde bude k mání feauturing s Jay-Zím, či trojicí T.I., Bun B a Lil‘ Jon, kteří se nechají slyšet v songu „3 Kings“.

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz