hledat

Tags:

Skončí 9th Wonder svojí tradiční sérii „Zionů“ symbolickým devátým kouskem?

Sdílej

9th Wonder je velikým vzorem mnoha mladých producentů, nejenom proto, že začínal produkovat v obyčejném FL studiu, což dávalo vždy naději, že velké věci se dají dělat i v domácím prostředí, ale zkrátka proto, že má na kontě stovky a tisíce super beatů.

Každému správnému producentovi se beaty kupí a kupí a často je nestíhají odebírat ani rappeři, kterým je lifrují. V každé diskografii všech zásadních producentů tedy najdeme různá collabo alba, sólo projekty a instrumentální série. 

Jednu takovou načal 9th Wonder v roce 2016 a i my jsme o ní již  psali. Jmenuje se „Zion“ a jde převážně o instrumentálky. Sem tam se v nich objevovali i MCs, ale v zásadě jde o Wonderovy beaty. U některých je velká škoda, že na nich neslyšíme nějaká velká jména, ale většinou fungují i na samostatný poslech. 

„Zion IX“ je zatím poslední devátý díl, obsahující 34 inster. Otázkou je, jestli by nebylo příhodné sérii tímto ukončit, aby to symbolicky potvrdilo tu devítku, co má i ve jméně. To je ale na 9th Wonderovi a uvidíme, jestli bude i desítečka!

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

 

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1