hledat

Tags:

Sima v závěru roku potvrzuje studiovou aktivitu z posledních let. Chceš její nové dílo gratis?

Sdílej

Posluchače rozděluje na hned několik táborů a nelze ji označit za čistokrevnou raperku, přesto je především se slovenskou scénou úzce spojena, což dokazují četné spolupráce se jmény jako Ego či celý Kontrafakt, Kali, Separ, Pil C, P.A.T. a Nerieš. Svým mainstreamovým přístupem a faktem, že vzešla z pěvecké talentové soutěže, nebude pravděpodobně nikdy přijata striktní žánrovou komunitou, ale některé její skladby obohatili pestrost trhu. Je tomu tak i v případě čtvrté desky, o kterou si právě nyní můžeš zahrát?

Sima je živel a její studiová aktivita je úctyhodná. Oproti některým svým kolegyním v hudební branži má výhodu v tom, že si texty píše sama. Její schopnosti často využívá celá řada především slovenských rapperů, ale co se týká jejího nového alba, jediným pozvaným je v bonusové skladbě „Kali“.

Soutěžní otázka o 2 kusy desky „OMG“:

Ze kterého slovenského města pochází Sima?

a) Trnava

b) Košice

c) Bratislava

d) Banská Bystrica

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 26. prosince a do předmětu uveď „Sima“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusměje, můžeš si disk objednat na RukaHore.sk.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1