hledat

Tags:

Sido sloky na potkání nerozdává, ale na pozvánku z Hamburku reagoval poměrně rychle

Sdílej

Jeden známý v Německu mi před nedávnem řekl, že když spatřil na stagi společně Estikaye se Sidem, byl z toho nezapomenutelný zážitek. A když to tedy funguje koncertně, proč by to nemohlo šlapat i ve studiu. Z minulosti podloženo, nyní potvrzeno, že myšlenky a názory z Berlína a Hamburku se v tomto případě podobají. Estikay vydává 17. Ledna novou desku „Blueberry Boyz“, která čítá i toto spojení sil.

V případě Estikaye se jedná teprve o druhé album. Debut si odbyl v roce 2017 s „Auf entspannt“. Skloňovaný dlouhohrající materiál s pořadovým číslem dva měl vylézt již v druhé polovině června, ale nakonec byl odložen. A tak fanoušci krom dvou singlů museli čekat na další zprávy. Deska nakonec dostala jasnější obrysy v prosinci s dalším zveřejněným singlem.

Vraťme se ale ke společné věci se Sidem, která nese název „Fake“. Již dle názvu můžeme odtušit, že se nejedná o nic revolučního, ale opět nechybí smysl pro humor a nadhled. Přestože od Sida známe mnohem zapamatovatelnější věci, i tento pohled na věc nám z jeho dílny nevadí. A haters možná už začnou věřit, že tihle dva nejedou faleš… nebo jsou to Ferrari a 100 tisíc Euro v trezoru jen pohádky?

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1