hledat

Tags:

Shyheim si opět užívá svobodu. Vězeňská vrata se před členem Wu-Tang Family otevřela po více než pěti letech

Sdílej

Shyheim the Rugged Child byl v posledních letech neaktivní kvůli tomu, že si šel v srpnu 2014 sednout do chládku. Kromě zbraní a drog bylo důvodem také zabití.

Bratranec Ghostface Killah, jehož průlomový singl produkoval před více než čtvrtstoletím RZA, to oznámil na svém IG a rovnou se podělll o snímek se svou dcerou.

Někdejší zázračné rapové dítě z Wu-Fam, které debutovalo v roce 1994 v pouhých čtrnácti letech, si za mřížemi odpykávalo trest za řadu incidentů.

V dubnu 2013 byl zatčen poté, co mu policie našla doma heroin a revolver ráže 0.32. První den roku 2014 pak ve svém Volvu S80 z roku 1996 neuposlechl zákaz zastavení a v rámci hromadné nehody zabil na Staten Islandu člověka. Po smrtelné bouračce navíc z místa činu utekl.

Později se přiznal k vraždě druhého stupně a i za předešlé přestupky ohledně se zbraněmi a drogami byl ve zmíněném létě 2014 odsouzen ke čtrnáctiletému trestu.

Poslední nahrávka od něj přilétla v roce 2009 a jmenovala se „The Greatest story Never Told“. Nikdy však nenavázala na kultovní premiéru nebo „The Lost Generation“. Letos by se klidně mohl vrátit do hry, neb textů žaláře bude mít určitě plné kapsy..

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1