hledat

Tags:

Shaquille O’Neal je zpět na hudební scéně, ale ne s rapem

Sdílej

Shaquille O’Neal patří nejspíš k jedinému basketbalistovi, kterému se doopravdy povedlo prorazit v rapu. To se stalo v devadesátých letech a vydal řádku alb. Ať si o jeho projevu ale myslíte cokoliv, spoustu lidí mu fandilo, kupovalo desky a mnoho známých hip-hopových artists mu ty alba produkovali a hostovali na nich. 

Po basketu se uchýlil i do filmů a stejně jako v hudbě, mu pšenka sice chvíli kvetla, ale těm časům je dávno konec. Shaq vydal několik rapových alb, z nichž jedno dosáhlo na platinu a jedno na zlato a po roce 1998 to zabalil (když nepočítáme nevydané album z roku 2001).

Ať byl Shaqův styl jakýkoliv (určitě se nikdy nevyrovnal profi rapperům), jedno se mu upřít nedá. Nadšení. Dělal rap proto, že chtěl a měl to rád a to je bylo z jeho hudby vždy znát. V posledních letech si ale našel trochu jiný koníček. Dubstep a DJing. Hrál na mnoha fesťácích a celkem pronikl do dubstepové scény.

Svojí vášeň nyní završil desetitrackovým albem, které vydal pod pseudonymem „Diesel“ a jedná se o čistý dubstep počin! No vážně. Shaq se v průběhu songů ozývá a sem tam něco málo zarapuje, ale jinak jde o čistokrevný dubstep. Takže pokud Vás tato překvapivá a celkem bizarní kombinace láká, neváhejte to prozkoumat: 

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1