hledat

Sestavu B-Day Bounce rozšiřuje Kurupt

Sdílej

Už v pátek vypukne v pražském Pacha klubu mejdan, na němž vystoupí na jednom podiu „prince of crunk“ Lil Scrappy (USA), oficiální Fiftyho deejay Whoo Kid, 40 Glocc a Gail Gotti. Aby toho nebylo málo, z Francie dorazí DJ Cut Killer a Matt Moerdock. Spolu s domácím DJ Wichem můžeš slyšet Rasca a jeho „On and On“ z „The Golden Touch“, nebude chybět vystoupení slovenských Kontrafakt, skvělou show za gramcema předvede i německý DJ Mad Skill & Neffstar, Latin Prince z USA, italský Big Fish a domácí Kwé, rezident pražských FX Bounce!

Pokud stále váháš, jestli naběhnout do předprodeje a dát za tohle 130 Kč, čti dál. Další na této narozeninové party bude Kurupt z party Dogg Pound kolem Snoopa, od kterého určitě uslyšíš „Much Higher“ a „Coasting“ na živo, Ameriku doplní kámoš B-Reala a Cashise Young De a v Německu žijící Young Sixx. Speciálními hosty večera budou: Dara Rolins, Tina, Nironic, Indy a Marcus Tran band.

Tato akce se nebude již nikdy opakovat. Máš už jen pár dnů na to sehnat vstup na tenhle hvězdnej mejdan za pouhých 130 Kč a 20.2. dorazit do Pacha klubu, který najdeš 50m od stanice metra Vyšehrad směr Kongresové centrum.Pacha má omezenou kapacitu cca 1200 lidí. Lístky seženeš exkluzivně v síti Ticketpro (www.ticketpro.cz) a pražských hip hop shopech Queens a Rapublic (ex Bbarák).  Start akce bude úderem 21:00 a pokud nebude vyprodáno předem, na místě by měl být vstup 250,- Kč. Více informací o celé akci najdeš na www.skoop.cz.

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz