hledat

Tags:

Separ potvrdil status nejobsazovanějšího hosta na slovenském poli. Při tak velkém počtu návštěv však nejde být zajímavý vždy

Sdílej

Ještě to není tak dávno, co na východ od našich hranic sídlící volnomyšlenkář Rida Radar vypustil do oběhu desku “NonStopHigh”, na níž bylo čtrnáct položek s pěti hostujícími jmény.

Jedním z nich (a hlavně suverénně nejznámějším) byl Separ, jenž už je nějakou dobu pravděpodobně nejžádanějším hostujícím elementem slovenského pole.

Nezpochybnitelný frontman DMS vplul do věci “Keď nechcem”, která ovšem nabízí téma, jímž už se někdejší článek Gramo Rokkaz zabýval nesčetněkrát.

I když do své sloky zasadil hned několik různých druhů přednesu, kvůli nikterak omračujícímu beatu, který se mezi klasiky žánru nezařadí, se vesměs nic zásadního nestalo a pokud by vás song minul, život by šel dál.

I když se dnes netvoří tracky jen kvůli sdělení a řada lidí to utáhne jen na atmosféru a vibe, což je kvůli rovnováze dobře, z těchto not opravdu necítíme to, že do nich interpret dal úplně všechno. Někdy je možná lepší být vzácnější, než se opakovat a zevšednět.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1