hledat

Tags:

Senzace posledních měsíců ze země galského kohouta? Říká si ZKR a jen u singlů zůstat nechtěl

Sdílej

Rok 2021 je teprve na svém počátku, ale nejen z doslechu je patrné, že i letos nás čeká velká porce slušné muziky. Nejinak tomu bude i v zemi galského kohouta alias Galii alias Francií, kde aktuálně sbírá plusové bodíky nová tvář ZKR. Ona není zase až tak nová, ale aktuálního věhlasu se ji ještě půl roku zpět tolik nedostávalo. Čtyřiadvacetiletý mladík z Roubaix válcuje svými singly YouTube, ale neváhal na hudební trh zacílit ani svým debutovým albem „Dans les mains“.

Staré průmyslové město na severu Francie vyslalo do hry silného hráče, který již dávno přerostl hranice své čtvrti a regionu. V Roubaix byl původně označován za ZK, ale později ke svému hudebnímu pseudonymu přidal i R. V roce 2018 vydal své první EP a sérii úspěšných freestyle videí. Následovaly singly, které se dočkaly velice kladného ohodnocení a ochutnávky z debutového alba již lámaly sledovanost v milionech.

První oficiální album „Dans les mains“ zamířilo na prodejní pulty 8. ledna tohoto roku pod křídly vydavatelství AllRoad a čítá celkem 18 stop. Nechybí ani hosté, v tomto případě Niro, Koba LaD či PLK. „Dostal jsem se tam, kam jsem chtěl, díky tvrdé práci, odhodlání a lidem, které kolem sebe mám. Mám skvělý tým, ale jsme stále na začátku. Chci oslovit široké publikum, ale nikoliv na úkor toho, že odradím věrné fanoušky, kteří mě podporovali doposud,“ nechal se slyšet ZKR.

Tracklist:

1.Intro #9
2.Y’a trop
3.Romance criminelle
4.Comme un junkie
5.Poursuite feat. Koba LaD
6.59 Carats
7.The wire
8.Bah oé
9.Tu vois comment ? feat. PLK
10.Même valeurs
11.J’ai fait le tour
12.HLM feat. Leto
13.Sourire de millionaire
14.Travail d’arabe feat. Niro
15.Caractère
16.Pourquoi
17.Vie dure
18.Là-bas

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1