hledat

Semtex Culture open air festival Brno – Jehst (UK) koncem června v Brně!

Sdílej

Těsně před prázdninami proběhne v sobotu 26. června v areálu Mariánského údolí v Brně další více-žánrový hudební open air festival pro širokou veřejnost s názvem Semtex Culture Brno (Pražskou formu tohoto fesťáku navštívilo koncem května na Štvanici zhruba 8000 návštěvníků) bude v sobě opět zahrnovat kromě 4 hudebních scén (kde vystoupí celkem 100 hudebníků) bohatý doprovodný program v podobě extrémních sportů, divadel a výstav. Hlavní Semtex Live stage bude patřit koncertům všeobecně známých skupin. Mezi headlinery celého festivalu jistě patří ambient house The ORB z Anglie – legendy a zakladatelé tohoto stylu. Dalším zajímavým zpestřením bude vystoupení Skyline – kapely, která je vyhlášená svými energickými koncerty, chytlavými songy a ryze současnou kombinací elektroniky, živých nástrojů a bezkonkurenčních vokálů. Na hlavním podiu mimojiné dále vystoupí kapely jako Wohnout, Clou, November 2nd, 100°C, Unity, Soil. Další scéna – Erektus stage bude patřit hip hopu, kde kromě deejay´s (Skupla, Orion, Wich, a brněnský team Questablist) vystoupí jedna z nejznámějších českých formací – Indy&Wich. Slovo též dostane brněnský rap a to hned v podobě 2 domácích kapel – všichni se můžeme těšit na koncerty Naší Věci a ZW Cirkusu. Příjemným spestřením bude vystoupení formace Prago Union. Zaručeným hřebem bude vystoupení Anglána, který si říká Jehst. Toho doprovodí Asavious & DJ IQ. Green arena bude patřit taneční scéně, kde zazní sety od DJs, jako jsou například Orbith, Michael Burian, Jerry, Rai, IM Cyber, Ghonzales, Katcha, Pluto Ice chillout tent bude patřit klidnějším setům od známých DJs, jako jsou DJ Blond, Bastard Deejay´s, Rijechy (ex-PSH), Tchendos Deejay´s, celý program chilloutu zakončí Kuba Soulcheck a DJ Tuco z Anglie. V areálu proběhne během dne velké množství sportovních exhibic (footbag, flatland, trial, skateboarding). Na programu jsou též v Letním kině divadelní představení spolků: Extrém, K-Hill&Buben a vystoupení známých beatbox performerů Jesus&Cossiga&Petr Kratochvíl + projekce filmů.

Živě vystoupí: THE ORB (UK), Skyline, Wohnout, 100°C, Jehst (UK), Naše Věc, Indy&Wich, ZW Cirkus, Orion, Jerry, Orbith, Michael Burian, Kuba Soulcheck, Tuco a řada dalších.

Obecné informace Festival Semtex Culture bude podobně jako premiérově koncem května v Praze svým programově pestrým konceptem velmi zajímavý více-žánrový hudební festival. Na pěti scénách budou součastně probíhat vystoupení hudebních skupin, sety známých klubových deejay´s, divadelní představení či sportovní exhibice. Pro návštěvníky festivalu bude též připraven bohatý doprovodný program vč. občerstvení. Místo konání Přírodní areál Mariánské údolí na kraji Brna je pro svou polohu vhodným prostorem pro konání podobných akcí. K areálu je dobrá dostupnost MHD (bus linky č. x55, 151) Program Celá produkce bude podobně jako na pražské Štvanici zahrnovat zhruba 100 hudebníků a dalších 100 performers (sportovní exhibice, divadla, breakdance tanečníky). Celý program vystoupení bude rozložen na celý den v době od 10:00 – 22:00 hodin. Mimo hlavní a druhé pódium bude program probíhat i v celém prostoru areálu, ve dvou stanech a v letním kině. Areál bude obsahovat několik základních produkcí: Semtex live stage (hlavní podium) Erektus stage (hip hop scéna) Green Arena (taneční arena) Ice Chillout (chillout stan) Letní kino Cena vstupného: Předprodej: 100,- Kč + 20,- Kč poplatky. Předprodej v sítích Ticketpro (www.ticketpro.cz) a Ticketstream (www.ticketstream.cz) Na místě: 170,-Kč. Více informací o Semtex Culture hledej na www.semtexculture.cz

Diskutuj na Bbarak.cz