hledat

Sedm statečných se vrací! Nejen oni…

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Westerny už máme za sebou. Yull Brinner byl jen jeden, ale hiphopový asociátoři této slavné westernové bandy, Seven Heads Entertainment chystá novou věcičku.

Kdo zná formaci, na kterou se volá Artifacts, tak vězte, že její artifakt – člen této crew, ten nejen nejznámější ale určitě i nejkrutější – El Da Sensei maká v současných dnech na sólovce, proto kterou stále ještě nenašel jméno. Asi neví, jestli to bude holka nebo kluk, takže se musíme nechat překvapit. Jistejch je jen pár věcí, jedním kmotrem, který bude rapovat na albu bude ostřílený Sadat X. Pak je tu další mafiánský kmotr, tentokráte jeden z nejkrutějších producentů dneška – mistr, který byl v Praze k vidění – J.Rawls, který El Da Sensei již udělal jeden track na tohle album, která má vyjít v září. Další věci by měli hudebně pochystat lidé jako Joe Money nebo Koolade, Ayatollah, P.Original.

Dalším plně zaměstnaným tvořivým talentem musí být tento rok plně znavený Djinji Brown, který všechno začal svým instrumentálním výlisem, tomu ještě předcházela produkce EPčka Richy Pitche, které dostává ve světě velkého ohlasu, a právě Seven Heads se chystají udělat dlouhohrající Brownovu desku – “Brown Manifesto” a hned poté chce Djinji stihnout ještě EP v jemu tak domácí Brazílii pod labelem 23 Records. V červenci z tohoto alba odstartuje singl “Mojuba” a chystá se poté i celá instrumentální verze alba.
Poslední novinkou bude člověk jménem Asheru – opět tedy typánek, který byl viděn na akci Superrappin´ (jo, ta akce s neznámými jmény, které najednou vylezají hodně na povrh), člen z Unspoken Heards, – ten se chystá vydat EP s novinkami, remixami a dosud nevydanými staršími věcmi.

Těch jmen je v Americe hodně, je to jedna dlouhá křížovka, ale stačí sledovat svislé a vodorovné pokyny, pak se chytíte, -v nejlepším případě sami vyluštíte!

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?