hledat

Tags:

Se syrovou novinkou se hlásí o slovo extratřída Common. Nové album ještě před začátkem školního roku

Sdílej

Když uslyšíte název města Chicago, co se vám vybaví? Legendární basketbalový tým Bulls nebo hokejový celek Blackhawks? Čtenářům našeho magazínu by hlavou mělo proletět jméno jednoho skvělého rappera a herce, který pochází právě z těchto míst a je na scéně už od počátku devadesátých let. Majitel několika nesmrtelných hitů, výborných desek, jedinečné barvy hlasu, které poznáte na první poslech. To je Common a právě on se momentálně hlásí o slovo.

Pokud máte na kontě více jak deset kvalitních alb a můžete se pyšnit písněmi jako “The 6th Sense”, “The People”, “The Light”, “Testify” a spoustu dalších. Spolupracoval jste s interprety typu Jay Dilla, DJ Premier, Kanye West, Talib Kweli, Mos Def, Jill Scot, Dwele, Mary J. Blige, Erykah Badu, tak to asi nebude náhoda že? Nebude. Dvojnásobný držitel ceny Grammy je prostě krutej.

Už je to nějaký týden zpět, kdy Common oznámil, že pracuje na novém albu. To se bude jmenovat “Let Love”, vyjde 30. srpna a čeká nás 11 nových věcí. Album okoření velmi zajímavá jména. Z těch známějších se můžeme těšit na Dwele, Jill Scott, A-Trak, BJ The Chicago Kid a Swizz Beatz. Konec prázdnin je sice daleko, ale uteče to jako voda. Mezitím si s námi dejte úvodní singl “Hercules”, který vyprodukoval právě Swizz Beatz.

Jedná se o syrovou záležitost, takhle to máme prostě rádi. Ukázku doprovází i klip, ve kterém si zahrál i talent Vincent Staples.

Tracklist:

01 – Good Morning Love ( feat. Samora Pinderhughes )
02 – Her Love ( feat. Daniel Caesar a Dwele )
03 – Dwele´s Interludes
04 – Hercules ( feat. Swizz Beatz )
05 – Fifth Story ( feat. Leikeli47)
06 – Forever Your Love (feat. BJ The Chicago Kid, Samora Pinderhughes)
07 – Leaders ( feat. A-Trak)
08 – Memories Of Home (feat. BJ The Chicago Kid a Samora Pinderhughes
09 – Show Me That You Love ( feat. Jill Scot a Samora Pinderhughes)
10 – My Fancy Free Futuru Love
11 – God Is Love ( feat. Leon Bridges a Jonathan Morey)

 

Tagy:

Diskutuj na Bbarak.cz