hledat

Tags:

Se sci-fi partou Podpultura mu to nevyšlo, teď upravuje jméno a slibuje album s Gruzem, Karaoke Tundrou, Candymanem i Rookem

Sdílej

Před třemi roky začaly padat z nebe “Kyselé deště” a fanoušci sci fi rapu se začali těšit nadějím na nové zajímavé počiny. Bohužel, jak rychle přišli, tak rychle zmizeli. Podpultura objela známé festivaly jako Votvírák, Hip Hop Kemp, Žižkovská noc a podobně, jenže pak jako by je rozložila kyselina a nic se nedělo.

Období ticha začíná čeřit Jean Paul Quassier, který přichází i s novým nicknamem JPQ08. Posílá nám klip, který navazuje na track Podpultura “Dr. Giger”.

Kdo chce pochopit koncept desky, tak by si měl tuhle věc určitě pustit. Vizuál je sestříhám ze seriálu Altered Carbon a výborně zapadá do atmosféry textu. Co se týká desky, tak na ní budou známí producenti jako Karaoke Tundra, Kletis, Vae Cortez, Gruzo a spousty dalších. Slokama přispěli lidi jako Rook, Candymane, KDS nebo Trashboysony. 

Otázku, proč si upravil jméno, možná odpoví jeho starší tvorba, která byla postavená spíše na specifickému humoru. Současné věci jsou více sci fi a čerpají z období, kdy byl ponořen do knih od Kulhánka, Kopřivy nebo Kotlety. 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1